PRZEDSZKOLE, Rzeszów | Aranżacja wnętrz

Czy każde przedszkole musi być kolorowe i udekorowane postaciami z kreskówek Disneya?
Naszym zdaniem NIE.
Przedstawiamy nasz nowy projekt.

wiecej

Kliff Design – aranżacja wnętrz – projektowanie graficzne

Kliff Design – aranżacja wnętrz – projektowanie graficzne
Pracownia projektowania KLIFF DESIGN powstała w 2015r. – wyrosła w strukturze działalności spółki MODERO – WNĘTRZA. Wieloletnie doświadczenie, współpraca z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami zaowocowała stworzeniem NOWEJ MARKI jaką jest właśnie
– KLIFF DESIGN.

KLIFF DESIGN stawia na jakość w projektowaniu wnętrz, gruntowną analizę bieżących trendów technicznych i materiałowych. Atutem KLIFF DESIGN są wysokie kompetencje, kreatywność, solidność i rzetelność wykonania prac. Dbamy o każdy najmniejszy detal. Istotną naszych realizacji są SZEROKIE HORYZONTY, ponieważ projekty rozpatrujemy wielepłaszczyznowo. Tworzymy i współpracujemy w atmosferze wzajemnego zrozumienia.

Zapraszamy do współpracy
Zespół KLIFF DESIGN

Biuro BIANNCO | Aaranżacja wnętrz, Gliwicach

Trwają prace związane z przebudową i zmianą aranżacji pomieszczeń biurowych w centrum Gliwic. Projekt będzie.. sami zresztą Państwo zobaczą. Zdjęcia z realizacji niebawem.

SHOW ROOM ZWAKA DESIGN | aranżacja wnętrz, Gliwice

Zadanie projektowe objęło wykonanie „SHOW ROOM’u” dla firmy ZWAKA GLASS DESIGN produkującej ekskluzywne wyposażenie wnętrz wykonywanych ze szkła. Ponadto w ofercie firmy znajdują się min.: drzwi, podłogi, schody oraz okna wystawowe. Projekt wyznaczył wyraźną granicę pomiędzy prezentacją możliwości szkleń dedykowanych do łazienek, a graficzną aranżacją przestrzeni wystawowej jaką jest „SHOW ROOM”. Ujęliśmy pełen wachlarz możliwości technicznych wykorzystujących elementy szklane znajdujące się w stałej ofercie firmy.

Apartament Ctrl FOLK | Aranżacja wnętrz, Jaworzno

Z przyjemnością, w zakładce z projektami prezentujemy zdjęcia z kolejnej, naszym zdaniem bardzo udanej realizacji. Wnętrza zostały wykonane w domu jednorodzinnym w Jaworznie. Szczególne podziękowania dla Inwestorów, którzy zaufali nam i zrealizowali wnętrza zgodnie z projektem.

Zdjęcia z budowy – wnętrza domu w Gliwicach

W zakładce z projektami przedstawiamy zdjęcia z dobiegającej końca budowy. Wnętrza utrzymane w minimalistycznej i surowej stylistyce odzwierciedlają charakter Inwestora.

Film – montaż grafiki

Zapraszamy do obejrzenia filmu z montażu grafiki we wnętrzach w Bielsku-Białej. Film do pobrania na vimeo.